Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą sie firmą, która specjalizuje się w sprzedaży okien PCV, rolet, drzwi, parapetów oraz paneli podłogowych i deski barlineckiej. Dzięki poświęceniu jakie wkładamy w naszą pracę zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów. To dzięki nim cały czas poszerzamy i rozwijamy naszą ofertę.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami na rynku, dlatego gwarantujemy, że oferowane przez nas towary są najwyższej jakości i będą służyć Państwu przez długie lata bez potrzeby naprawy czy wymiany. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze montarzystów, kładziemy nacisk na to, aby nasze usługi były wykonywane z największą precyzją, funkcjonalnością zachowując przy tym najwyższy stopień dokładności.

Dla firmy P.H.U."M-DOM" to klient stanowi największą wartość. Wszystkie nasze zlecenia wykonujemy profesjonalnie na każdym etapie realizacji. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez cały czas. Z wielką przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji na temat montażu oraz spraw technicznych. Projekt dostosujemy do Państwa potrzeb indywidualnych oraz ustalimy koszty wykonania zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.